YEJ Balazta Motorrak
YEJ serieko motorrek balazta azkarra egin dezakete, balazta azkarra eta zehatza behar den ekipo mekanikoetan eta gidatze-makinetan erabiltzen direnak.
Zehaztapena
| Markoaren tamaina | 80-280 |
| Irteera | 0,18 kW-90 kW |
| Tentsioa/ maiztasuna | ≤1000V/50Hz,60Hz |
| Babes maila | IP55 (motorra), IP23 (balaztagailua) |
| Isolamendu klasea/Tenperatura igoera klasea | Janari-afaria |
| Muntaketa antolamenduak | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Giro-tenperatura | -15°C~+40°C |
| Hezetasun erlatiboa % 90etik beherakoa izan behar da. | |
| Altitudea itsas mailatik 1000 m baino txikiagoa izan behar da | |
| Hozteko metodoa | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Betebeharra | S1 |
| Zerbitzu faktorea | 1.0 |
Ontziratzea
Eskaera informazioa
● Katalogo hau erabiltzaileentzako erreferentzia bat baino ez da. Barkatu produktuen aldaketaren bat izanez gero, aldez aurretik zehaztu ez bada.
● Eskaera egiterakoan, kontuan izan datu nominalak, hala nola motorraren mota, potentzia, tentsioa, abiadura, isolamendu klasea, babes klasea, muntaketa mota eta abar.
● Bezeroaren eskakizunen arabera, motor bereziak diseinatu eta ekoiztu ditzakegu:
1. tentsio, maiztasun eta potentzia bereziak;
2. isolamendu klase berezia eta babes klasea;
3. ezkerreko aldean terminal-kutxarekin, ardatz bikoitzeko muturrekin eta ardatz bereziarekin;
4. tenperatura altuko motorra edo tenperatura baxuko motorra;
5. goi-ordokian edo kanpoan erabiltzen da;
6. potentzia handiagoa edo zerbitzu bereziko faktorea;
7. berogailuarekin, PT100 errodamenduetarako edo bobinaketarako, PTC eta abar;
8. kodetzailearekin, errodamendu isolatuekin edo errodamendu-egitura isolatuarekin;
9. besteen eskakizunekin.








