IE2 Eraginkortasun Motorra
Zehaztapena
| Estandarra | IEC60034-30 |
| Markoaren tamaina | 80-355 |
| Irteera | 0,18 kW-355 kW |
| Eraginkortasun klasea | IE2 |
| Tentsioa/maiztasuna | ≤1000V/50Hz,60Hz |
| Babes maila | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Isolamendu klasea/Tenperatura igoera klasea | F\B |
| Muntaketa antolamenduak | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Giro-tenperatura | -15°C -+40°C |
| Hezetasun erlatiboa % 90etik beherakoa izan behar da | |
| Altitudea itsas mailatik 1000 m baino txikiagoa izan behar da | |
| Hozteko metodoa | IC411/ IC416/IC418/IC410 |
| Betebeharra | S1 |
| Zerbitzu faktorea | 1.0 |
Ekoizpen Ekipamendua
Eskaera egiteko argibideak
● Katalogo hau bezeroentzako erreferentzia gisa soilik da. Barkatu, baina produktuan aldaketarik izanez gero, ez da aldez aurretik ohar gehigarririk egingo.
● Eskaera egiterakoan, arreta jarri eskaeraren datuei, hala nola motorraren modeloaren potentzia, tentsioa, abiadura, isolamendu klasea, babes klasea, instalazio mota, etab.
● Zure beharren arabera, motor produktu bereziak diseinatu eta ekoiztu ditzakegu neurrira.
1. Tentsio, maiztasun eta potentzia bereziak.
2. Isolamendu klase berezia eta babes klasea;
3. Ezkerreko aldea lotura-kutxarekin, ardatz bikoitzaren muturrarekin eta ardatz bereziarekin;
4. Tenperatura altuko motorrak edo tenperatura baxuko motorrak;
5. Mendi-lautadan edo kanpoaldean erabiltzeko.
6. Potentzia handiagoa edo zerbitzu bereziko faktorea.
7. PT100, PTC eta abarren berogailu, errodamendu edo bobinajeekin.
8. Kodetzailearekin, errodamendu isolatuarekin edo errodamendu isolatuen eraikuntzarekin.
9. Bestelako eskakizunak.









