IE1 Eraginkortasun Motorra
Zehaztapena
| Estandarra | IEC60034-30 |
| Markoaren tamaina | 80-355 |
| Irteera | 0,18 kW-315 kW |
| Eraginkortasun klasea | IE1 |
| Tentsioa/maiztasuna | ≤1000V/50Hz,60Hz |
| Babes maila | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Isolamendu klasea/Tenperatura igoera klasea | Janari-afaria |
| Muntaketa antolamenduak | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Giro-tenperatura | -15 °C ~+40 °C |
| Hezetasun erlatiboa % 90etik beherakoa izan behar da | |
| Altitudea itsas mailatik 1000 m baino txikiagoa izan behar da | |
| Hozteko metodoa | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Betebeharra | S1 |
| Zerbitzu faktorea | 1.0 |
Eskaera informazioa
● Katalogo hau erabiltzaileentzako informaziorako soilik da. Barkatu produktuen aldaketen berri aldez aurretik ez emateagatik.
● Eskaera egiterakoan, zehaztu motorraren mota, potentzia, tentsioa, abiadura, isolamendu klasea, babes klasea, muntaketa metodoa, etab.
● Bezeroen eskakizunen arabera motor bereziak diseinatu eta fabrikatu ditzakegu honela
1. tentsio, maiztasun eta potentzia bereziak
2. isolamendu eta babes klase bereziak
3. ezkerreko terminal-kutxarekin, ardatz bikoitzeko muturrekin eta ardatz bereziekin
4. Tenperatura altuko edo tenperatura baxuko motorrak.
5. Altitude handiko edo kanpoko erabilera
6. Potentzia handiagoa edo zerbitzu bereziko faktoreak
7. berogailuarekin, errodamenduekin edo harilkadurekin PT100, PTC, etab.
8. kodetzailearekin, errodamendu isolatuekin edo errodamendu isolatuen eraikuntzarekin
9. Bestelako eskakizunak.









