IE4 Eraginkortasun Motorra
IE4 serieko motorrak IEC estandarren eta IE4 energia-eraginkortasunaren arabera diseinatutako kaiola-indukzio motorrak dira.
Zehaztapena
| Estandarra | IEC60034-30 |
| Markoaren tamaina | 80-355 |
| Irteera | 0,75 kW-315 kW |
| Eraginkortasun klasea | IE4 |
| Tentsioa/maiztasuna | ≤1000V/50Hz,60Hz |
| Babes maila | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Isolamendu klasea/Tenperatura igoera klasea | Janari-afaria |
| Muntaketa antolamenduak | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Giro-tenperatura | -15 °C ~+40 °C |
| Hezetasun erlatiboa % 90etik beherakoa izan behar da | |
| Altitudea itsas mailatik 1000 m baino txikiagoa izan behar da | |
| Hozteko metodoa | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Betebeharra | S1 |
| Zerbitzu faktorea | 1.0 |
Ontziratzea
Eskaera informazioa
● Katalogo hau erabiltzaileentzako erreferentzia bat baino ez da. Barkatu produktuen aldaketaren bat izanez gero, aldez aurretik zehaztu ez bada.
● Eskaera egiterakoan, kontuan izan datu nominalak, hala nola motorraren mota, potentzia, tentsioa, abiadura, isolamendu klasea, babes klasea, muntaketa mota eta abar.
● Bezeroaren eskakizunen arabera, motor bereziak diseinatu eta ekoiztu ditzakegu:
1. Tentsio, maiztasun eta potentzia bereziak;
2. Isolamendu klase berezia eta babes klasea;
3. Ezkerreko aldean terminal-kutxa, ardatz bikoitzeko muturrekin eta ardatz bereziarekin;
4. Tenperatura altuko motorra edo tenperatura baxuko motorra;
5. Goi-ordokian edo kanpoan erabiltzen da;
6. Potentzia handiagoa edo zerbitzu bereziko faktorea;
7. Berogailuarekin, PT100 errodamenduetarako edo bihurguneetarako, PTC eta abar;
8. Kodetzailearekin, errodamendu isolatuekin edo errodamendu-egitura isolatuarekin;
9. Besteen eskakizunarekin.








