Irristatze-eraztun motorrak
Datu teknikoak
| Markoaren tamaina | 280-800 mm |
| Irteera | 75-3150 kW |
| Tentsio nominala | 380V/415V/660V/690V/1140V/3KV/3.3KV/6KV/6.6KV/10KV/10.5KV/11KV |
| Muntaketa antolamenduak | IM B3 |
| Babes maila | IP21/IP23/IP44/IP54/IP55/IP56 |
| Hozteko metodoa | IC01/IC016/IC611/IC616/IC666 |
| Polo kopurua | 4P/6P/8P/10P/12P |
| Isolamendu klasea | FH |
| Giro-tenperatura | Altitudea itsas mailatik 1000 m baino txikiagoa izan behar da; -15 °C ~ +40 °C |
| Betebeharra | S1 |
| Zerbitzu faktorea | 1.0 |
Idatzi zure mezua hemen eta bidali iezaguzu







