SCZ Serieko Erreluktantzia Motor Sinkronoak
SCZ serieko erreluktantzia motor sinkronoak modu independentean diseinatuta daude. Motorra hiru faseko motor elektrikoa da, errotore-egitura magnetiko anisotropikoa duena, IEC estandarren marko-tamainako diseinua hartzen du bezeroen behar desberdinak asetzeko, eta IE5, IE4, IE3 serieko produktuak eman ditzake, erreluktantzia motor sinkrono hutsa barne.
Zehaztapena
| Estandarra | IEC60034 |
| Markoaren tamaina | 80-315 mm-ko altuera |
| Potentzia nominala | 0,75 kW-200 kW |
| Graduak edo energia-eraginkortasuna | IE5 |
| Tentsioa eta maiztasuna | 400V/50Hz |
| Babes mailak. | IP55 |
| Isolamendu-mailak/Tenperaturaren igoera | Janari-afaria |
| Instalazio metodoa | B3, B5, B35, V1 |
| Giro-tenperatura | -15 °C ~+40 °C |
| Hezetasun erlatiboa % 90etik beherakoa izan behar da | |
| Altitudea itsas mailatik 1000 m baino txikiagoa izan behar da | |
| Hozteko metodoa | IC411 |
| Betebeharra | S1 |
| Zerbitzu faktorea | 1.0 |
Eskaera informazioa
● Katalogo hau erabiltzaileentzako erreferentzia bat baino ez da. Barkatu produktuen aldaketaren bat izanez gero, aldez aurretik zehaztu ez bada.
● Eskaera egiterakoan, kontuan izan datu nominalak, hala nola motorraren mota, potentzia, tentsioa, abiadura, isolamendu klasea, babes klasea, muntaketa mota eta abar.
● Bezeroaren eskakizunen arabera, motor bereziak diseinatu eta ekoiztu ditzakegu:
1. tentsio, maiztasun eta potentzia bereziak;
2. isolamendu klase berezia eta babes klasea;
3. ezkerreko aldean terminal-kutxarekin, ardatz bikoitzeko muturrekin eta ardatz bereziarekin;
4. tenperatura altuko motorra edo tenperatura baxuko motorra;
5. goi-ordokian edo kanpoan erabiltzen da;
6. potentzia handiagoa edo zerbitzu bereziko faktorea;
7. berogailuarekin, PT100 errodamenduetarako edo bobinaketarako, PTC eta abar;
8. kodetzailearekin, errodamendu isolatuekin edo errodamendu-egitura isolatuarekin;
9. besteen eskakizunekin.










