YH Itsas Motorrak
YH serieko motorrak itsas erabilerarako hiru faseko asinkrono indukzio motor guztiz itxiak dira, haizagailuz hoztuak.
Zehaztapena
| Markoaren tamaina | 80-355 |
| Irteera | 0,75 kW-315 kW |
| Tentsioa/maiztasuna | ≤1000V/50Hz,60Hz |
| Babes maila | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Isolamendu klasea/Tenperatura igoera klasea | Janari-afaria |
| Muntaketa antolamenduak | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Giro-tenperatura | 0°C ~+45°C |
| Hezetasun erlatiboa % 90etik beherakoa izan behar da | |
| Hozteko metodoa | IC411 、 IC416 、 IC418 、 IC410 |
| Betebeharra | S1 |
| Zerbitzu faktorea | 1.0 |
Eskaera informazioa
● Katalogo hau erabiltzaileentzako erreferentzia bat baino ez da. Barkatu produktuen aldaketaren bat izanez gero, aldez aurretik zehaztu ez bada.
● Eskaera egiterakoan, kontuan izan datu nominalak, hala nola motorraren mota, potentzia, tentsioa, abiadura, isolamendu klasea, babes klasea, muntaketa mota eta abar.
● Bezeroaren eskakizunen arabera, motor bereziak diseinatu eta ekoiztu ditzakegu:
1. tentsio, maiztasun eta potentzia bereziak;
2. isolamendu klase berezia eta babes klasea;
3. ezkerreko aldean terminal-kutxarekin, ardatz bikoitzeko muturrekin eta ardatz bereziarekin;
4. tenperatura altuko motorra edo tenperatura baxuko motorra;
5. goi-ordokian edo kanpoan erabiltzen da;
6. potentzia handiagoa edo zerbitzu bereziko faktorea;
7. berogailuarekin, PT100 errodamenduetarako edo bobinaketarako, PTC eta abar;
8. kodetzailearekin, errodamendu isolatuekin edo errodamendu-egitura isolatuarekin;
9. besteen eskakizunekin.
Aplikazioak
Ekoizpen-teknologia aurreratua dugu, eta produktuetan berrikuntza bilatzen dugu. Aldi berean, zerbitzu onak gure ospe ona hobetu du. Uste dugu gure produktua ulertzen duzun bitartean, gurekin bazkide izateko prest egon behar duzula. Zure kontsultaren zain gaude.








