IE5 Eraginkortasun Motorra
IE5 serieko motorrak IEC60034-30 arauen eta IE5 energia-eraginkortasunaren arabera diseinatutako kaiola-indukziozko motorrak dira.
Zehaztapena
| Estandarra | IEC60034-30 |
| Markoaren tamaina | 80-355 |
| Irteera | 0,75 kW-315 kW |
| Eraginkortasun klasea | IE5 |
| Tentsioa/maiztasuna | ≤1000V/50Hz |
| Babes maila | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Isolamendu klasea/Tenperatura igoera klasea | Janari-afaria |
| Muntaketa antolamenduak | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Giro-tenperatura | -15 °C ~+40 °C |
| Hezetasun erlatiboa % 90etik beherakoa izan behar da | |
| Altitudea itsas mailatik 1000 m baino txikiagoa izan behar da | |
| Hozteko metodoa | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Betebeharra | S1 |
| Zerbitzu faktorea | 1.0 |
Fabrika Ekoizpen Prozesua
Eskaera informazioa
● Katalogo hau erabiltzaileentzako informaziorako soilik da. Barkatu, baina produktuan aldaketarik izanez gero, ez da aldez aurretik ohar gehigarririk egingo.
● Eskaera egiterakoan, kontuan izan balorazio-datuak, hala nola motorraren mota, potentzia, tentsioa, abiadura, isolamendu-klasea, babes-klasea, muntaketa-metodoa, etab.
● Bezeroen eskakizunen arabera motor bereziak diseinatu eta fabrikatu ditzakegu honela
1. tentsio, maiztasun eta potentzia bereziak
2. isolamendu eta babes klase bereziak
3. ezkerreko terminal-kutxarekin, ardatz bikoitzeko muturrekin eta ardatz bereziekin
4. Tenperatura altuko motorrak edo tenperatura baxuko motorrak.
5. Mendi-eskualdeko edo kanpoko erabilera
6. Potentzia handiagoa edo zerbitzu bereziko faktoreak
7. berogailuarekin, errodamenduekin edo harilkadurekin PT100, PTC, etab.
8. kodetzailearekin, errodamendu isolatuekin edo errodamendu isolatuen eraikuntzarekin.
9. Bestelako eskakizunak.
Elementu hauetakoren bat interesgarria iruditzen bazaizu, mesedez, jakinarazi iezaguzu. Zure zehaztapen zehatzak jaso ondoren, pozik emango dizugu aurrekontua. Gure I+G ingeniari espezialistak ditugu edozein eskakizun asetzeko. Zure kontsultak laster jasotzea espero dugu eta etorkizunean zurekin lan egiteko aukera izatea espero dugu. Ongi etorri gure enpresa ikustera.







