Y Seriea (IP23) Tentsio Handiko Hiru Faseko Indukzio Asinkronoa
Y serieko tentsio handiko motorra urtxintxa-kaioladun hiru faseko indukzio-motor asinkronoa da. Motorrak IP23 babes-klasea du, tentsio nominala 6KV edo 10 KV da.
Zehaztapena
| Markoaren tamaina | H355-710MM (6kV) 、 H450-710MM (10kV) |
| Potentzia nominala | 220kW-5000kW (6KV) 、250kW-3550kW (10KV) |
| Energia-eraginkortasun mailak | IE1 |
| Tentsioa eta maiztasuna | 6kV / 50Hz, 10kV / 50Hz |
| Babes mailak. | IP23 |
| Isolamendu-mailak/Tenperaturaren igoera | F |
| Instalazio metodoa | B3 |
| Giro-tenperatura | -15 °C ~ +40 °C |
| Hozteko metodoa | IC01 |
| Betebeharra | S1 |
| Zerbitzu faktorea | 1.0 |
Eskaera informazioa
● Katalogo hau erabiltzaileentzako erreferentzia bat baino ez da. Barkatu produktuen aldaketaren bat izanez gero, aldez aurretik zehaztu ez bada.
● Eskaera egiterakoan, kontuan izan datu nominalak, hala nola motorraren mota, potentzia, tentsioa, abiadura, isolamendu klasea, babes klasea, muntaketa mota eta abar.
● Bezeroaren eskakizunen arabera, motor bereziak diseinatu eta ekoiztu ditzakegu:
1. tentsio, maiztasun eta potentzia bereziak;
2. isolamendu klase berezia eta babes klasea;
3. ezkerreko aldean terminal-kutxarekin, ardatz bikoitzeko muturrekin eta ardatz bereziarekin;
4. tenperatura altuko motorra edo tenperatura baxuko motorra;
5. goi-ordokian edo kanpoan erabiltzen da;
6. potentzia handiagoa edo zerbitzu bereziko faktorea;
7. berogailuarekin, PT100 errodamenduetarako edo bobinaketarako, PTC eta abar;
8. kodetzailearekin, errodamendu isolatuekin edo errodamendu-egitura isolatuarekin;
9. besteen eskakizunekin.






