Y2 saihetsezko hoztutako motorrak
Y2 serieko tentsio handiko motorrak guztiz itxitako urtxintxa-kaioladun motorrak dira. Motorrak IP54 babes-klasearekin fabrikatzen dira, tentsio nominala 6kv edo 10KV da.
Zehaztapena
| Markoaren tamaina | 355-560 (6kV)/400-560 (10kV) |
| Irteera | 185kW-2000kW (6 kV)/185kW-1600kW(10kV) |
| Tentsioa/maiztasuna | 6kV,10kV/50Hz |
| Babes maila | IP54/IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Isolamendu klasea | F |
| Muntaketa antolamenduak | IM B3/IM B35/IM V1 |
| Giro-tenperatura | -15 °C ~+40 °C |
| Hozteko metodoa | IC411 |
| Betebeharra | S1 |
| Zerbitzu faktorea | 1.0 |
Gure indarguneak
1. Lagin-zerbitzu eraginkorra eta berritzailea, kalitate-kontrol sistema profesional eta zorrotz batekin.
2. Lineako zerbitzu profesionalaren taldea, edozein mezu elektroniko edo mezu 24 orduko epean erantzungo da.
3. Bezeroei zerbitzu osoa emateko prest dagoen talde sendoa dugu.
4. Bezeroa lehenesten dugu eta langileak zoriontasunerantz.
5. Hartu kalitatea lehentasun nagusitzat.
6. OEM eta ODM-k diseinu/logotipo/marka eta ontziratze pertsonalizatuak onar ditzakete.
7. Ekoizpen-ekipo aurreratuak, kalitate-proba zorrotzak eta kontrol-sistema kalitate gorena bermatzeko.
8. Bidalketa-epea azkarra: gure fabrikak eta fabrikatzaile profesionalak ditugu, eta horrek denbora aurrezten dizu merkataritza-enpresekin negoziatzerakoan. Zure eskakizunak betetzen saiatuko gara.
Irmoki uste dugu produktu asegarria emateko gaitasun osoa dugula. Zure kezkak bildu eta epe luzerako sinergia harreman berri bat eraiki nahi dugu. Guztiok benetan agintzen dizugu: bikaintasun bera, salmenta prezio hobea; salmenta prezio berdina, kalitate hobea.







