ODM hornidura DC motorra Motor eskuilarik gabekoa Motor eskuilarik gabekoa DC motorra BLDC motorra Motor elektrikoa Servo motorra 57bl3a90 36V 24V 48V 8 poloko 3000 bira/min 185W 62W 125W 0.2n. M 0.4n. M 0.6n. M
"Kalitatea lehenik, zintzotasuna oinarri, laguntza zintzoa eta elkarrekiko irabazia" da gure ideia, etengabe sortzeko eta bikaintasuna lortzeko ahaleginean ODM DC motorra, eskuilarik gabeko motorra, eskuilarik gabeko DC motorra, BLDC motorra, motor elektrikoa, servo motorra 57bl3a90 36V 24V 48V 8 poloko 3000 rpm 185W 62W 125W 0.2n. M 0.4n. M 0.6n. M. Gaur egun, atzerriko bezeroekin lankidetza handiagoa izatea espero dugu, elkarrekiko onuren arabera. Ziurtatu doakoa dela gurekin harremanetan jartzea informazio gehiago lortzeko.
"Kalitatea lehenik, zintzotasuna oinarri, laguntza zintzoa eta elkarrekiko irabazia" da gure ideia, etengabe sortzeko eta bikaintasuna lortzeko ahaleginean.Txinako motorrik gabeko korronte zuzeneko motorra eta motor elektrikoa, Eskaera pertsonalizatuak onargarriak dira kalitate maila desberdinekin eta bezeroaren diseinu bereziarekin. Mundu osoko bezeroekin epe luzerako negozio lankidetza ona eta arrakastatsua ezartzea espero dugu.
IE4 serieko motorrak IEC estandarren eta IE4 energia-eraginkortasunaren arabera diseinatutako kaiola-indukzio motorrak dira.
Zehaztapena
| Estandarra | IEC60034-30-1 |
| Markoaren tamaina | A80-450MM |
| Potentzia nominala | 0,75 kW-1000 kW |
| Graduak edo Energia Eraginkortasuna | IE4 |
| Tentsioa eta maiztasuna | 400V/50Hz |
| Babes-mailak | IP55 |
| Isolamendu-mailak/Tenperaturaren igoera | Janari-afaria |
| Instalazio metodoa | B3, B5, B35, V1 |
| Giro-tenperatura | -15 °C ~+40 °C |
| Hezetasun erlatiboa % 90etik beherakoa izan behar da | |
| Altitudea itsas mailatik 1000 m baino txikiagoa izan behar da | |
| Hozteko metodoa | IC411, IC416, IC418, IC410 |
| Betebeharra | S1 |
| Zerbitzu faktorea | 1.0 |
| Betebeharra | S1 |
| Zerbitzu faktorea | 1.0 |



Eskaera informazioa
● Katalogo hau erabiltzaileentzako erreferentzia bat baino ez da. Barkatu produktuen aldaketaren bat izanez gero, aldez aurretik zehaztu ez bada.
● Eskaera egiterakoan, kontuan izan datu nominalak, hala nola motorraren mota, potentzia, tentsioa, abiadura, isolamendu klasea, babes klasea, muntaketa mota eta abar.
● Bezeroaren eskakizunen arabera, motor bereziak diseinatu eta ekoiztu ditzakegu:
1. Tentsio, maiztasun eta potentzia bereziak;
2. Isolamendu klase berezia eta babes klasea;
3. Ezkerreko aldean terminal-kutxa, ardatz bikoitzeko muturrekin eta ardatz bereziarekin;
4. Tenperatura altuko motorra edo tenperatura baxuko motorra;
5. Goi-ordokian edo kanpoan erabiltzen da;
6. Potentzia handiagoa edo zerbitzu bereziko faktorea;
7. Berogailuarekin, PT100 errodamenduetarako edo bihurguneetarako, PTC eta abar;
8. Kodetzailearekin, errodamendu isolatuekin edo errodamendu-egitura isolatuarekin;
9. Besteen eskakizunekin. "Kalitatea lehenik, zintzotasuna oinarri, laguntza zintzoa eta elkarrekiko irabazia" da gure ideia, etengabe sortzeko eta bikaintasuna lortzeko ahaleginean ODM DC Motor Eskuilarik gabeko Motorra Eskuilarik gabeko DC Motorra BLDC Motorra Motor Elektrikoa Servo Motorra 57bl3a90 36V 24V 48V 8 poloko 3000rpm 185W 62W 125W 0.2n. M 0.4n. M 0.6n. M. Gaur egun, atzerriko bezeroekin lankidetza handiagoa izatea espero dugu elkarrekiko onuren arabera. Ziurtatu doakoa dela gurekin harremanetan jartzea informazio gehiago lortzeko.
ODM Txinako motor elektriko eta eskuilarik gabeko korronte zuzeneko motorra hornitzen dugu. Eskaera pertsonalizatuak onargarriak dira, kalitate maila desberdinekin eta bezeroaren diseinu bereziarekin. Mundu osoko bezeroekin epe luzerako negozio lankidetza ona eta arrakastatsua ezartzea espero dugu.



